PePeDesigne

19/04/16 - Mediolańskie Światowe Dni Design’u 2016

Jak co roku, tradycyjnie również i w tym, początek kwietnia spędziliśmy na mediolańskim Salone del Mobile. Braki pogodowe na szczęście wynagrodziły świetne ekspozycje oraz wystawy w centrum miasta. Co ciekawego robiliśmy mogliście śledzić na bieżąco na naszym Facebook’u oraz Instagramie 😀 a co ciekawego ze sobą przywieźliśmy?

Fabryki znajdujące się już w naszym portfolio uchyliły nam rąbka tajemnicy jakie nowości wprowadzone zostaną jesienią. Królują zielenie, chabry, „zgniłe” żółcie oraz stonowane czerwienie na grubych tkaninowych wykończeniach. W kuchniach tradycyjnie kamienie i drewna, jednak parę rozwiązań technicznych będzie z pewnością świeżym podmuchem.

Nie bylibyśmy też sobą, gdybyśmy nie upolowali nowości – i tak do grona naszych ulubieńców dołączyła firma Alessi. Ich fantastyczne dodatki już niedługo zobaczyć będziecie mogli w naszym studio :D! Co do mebli… To tu już nastąpił totalny szał heheh – kto chętny mieć w domu meble wykończoną skórą, która wykorzystywana jest w samochodach Ferrari, proszony o wizytę w Pepe. Kto z kolei jest miłośnikiem mebli z litego drewna, prostych w formie, lecz okraszonych precyzyjnie wykonanymi dodatkami – proszony o wizytę w Pepe. Nie braknie też smaczków dla miłośników designerskich metek – Ci również proszeni o wizytę w Pepe. A żeby dokończyć dzieła zrobimy meble a nawet panele ścienne z … tektury. No i kropka 🙂

DSC00004DSC00032DSC09631